Pánske tričko SKOČEK / KONČEK & TITL – Dom odborov Istropolis

23.90 

Čierne pánske tričko s architektonickým dielom, kongresovo-kultúrnym centrom – Dom odborov Istropolis stojacim na Trnavskom mýte v Bratislave. Projekt vznikal v rokoch 1956-1981, autormi projektu sú architekti Ferdinand KončekIľja Skoček a Ľubomír Titl – významní predstavitelia neskorej moderny na Slovensku. Stavba postupne prechádzala rôznymi zmenami, ktoré súviseli aj so zmenami v politickom dianí. Projekt bol budovaný v etapách, ktoré boli zavŕšené v roku 1981. V hlavnom priestore objektu sa nachádzalo kino a dve univerzálne sály, ktoré slúžili na kľúčové zhromažďovacie akcie hlavného mesta. Budova bola obložená sivým kubánskym mramorom, ktorý daroval Fidel Castro.

Istropolis nájdeš na tričkách aj → z čelného pohľadu alebo so zobrazením → interiéru. Pozri všetky výrobky s architektonickými dielami architektov  Skočeka, Končeka a Titla.

S
M
L
XL
XXL
Vymazať

Čierne pánske tričko s ikonickou budovou Dom odborov istropolis v Bratislave z 80. rokov. Autormi projektu bola trojica architektov Iľja Skoček, Ferdinand Konček a Ľubomír Titl. Vyrobené zo 100% bavlny vyššej gramáže 190g/m². Materiál je jemný, príjemný na dotyk, vhodné na každodenné nosenie. Profesionálna potlač vysokej kvality s dlhou životnosťou. Možné prať na 60 °C. Odporúčané pranie na 30 °C. Posielané v ručne maľovaných krabičkách akrylovými farbami.

Farba trička

Čierna

Farba potlače

Biela

Materiál

100% bavlna

Potlač

Professional Flex Technology

Starostlivosť

Pranie do 60 °C | Nečistiť chemicky | Nebieliť | Sušička: nie | Nežehliť potlač