Dámsky balíček Banská Bystrica – 3 tričká

65.90 

Dámsky darčekový balíček s tromi tričkami s grafikami troch významných stavieb modernej Banskej Bystrice. Balík obsahuje:

1 × tričko Národný dom, od architekta Emila Belluša – budova je vôbec jeho prvou realizovanou stavbou. Funkcionalistická stavba bola postavená v roku 1928. Budova slúžila priestorom hotela, reštaurácie, divadla či tanečnej sále.

1 × tričko Dom kultúry od architekta Jozefa Chrobáka. Projekt vznikol v roku 1961, v priestoroch budovy sa nachádzalo komorné divadlo, kaviareň, reštaurácia, poslucháreň, kino, bábkové divadlo, ateliéry, i knižnica. Stavba je radená k prejavom neskorej moderny.

1 × tričko Pamätník SNP. Jedná sa o brutalistické dielo architekta Dušana Kuzmu. Stavba je pamätníkom a zároveň múzeom. Dielo je syntézou architektúry a výtvarného umenia, Pamätník SNP sa stal ikonickou stavbou Banskej Bystrice.

Jednotlivé tričká nájdeš v ponuke aj samostatne. Stavby sú dostupné aj na batohoch, taškách alebo na printoch či plátnach. Všetky výrobky s architektonickými dielami Banskej Bystrice nájdeš v Kolekcii Banská Bystrica →

S
M
L
XL
XXL
Vymazať

Darčekový balíček s tromi čiernymi dámskymi tričkami s významnými stavbami modernej Banskej Bystrice. Tričká s grafikami budov Národný dom (arch. E. Belluš), Dom kultúry (arch. J. Chrobák) a Pamätník SNP (arch. D. Kuzma). Tričká sú vyrobené zo 100% bavlny vyššej gramáže 190g/m². Materiál je jemný, príjemný na dotyk, vhodné na každodenné nosenie. Profesionálna potlač vysokej kvality s dlhou životnosťou. Možné prať na 60 °C. Odporúčané pranie na 30 °C. Posielané v ručne maľovaných krabičkách akrylovými farbami.

Farba trička

Čierna

Farba potlače

Biela

Materiál

100% bavlna

Potlač

Professional Flex Technology

Starostlivosť

Pranie do 60 °C | Nečistiť chemicky | Nebieliť | Sušička: nie | Nežehliť potlač