Pánske tričko V. DEDEČEK – Krajská politická škola v Modre

21.90 

Čierne pánske tričko s dielom ikony slovenskej modernej architektúry Vladimíra Dedečka. Jedná sa o Krajskú politickú školu (dnes Účelové vzdelávacie zariadenie Slovenskej zdravotníckej univerzity) v Modre – Harmónii.

Stavba vznikla ako viac-účelové centrum so školskými priestormi, ubytovaním a priestormi pre športové či kultúrno-spoločenské aktivity. V projekte Dedeček uplatnil svoje pracovné metódy známe ako „saláma“ a „domino“. Projekt vznikol začiatkom 70. rokov a budoval sa takmer celú dekádu. V exteriéri Dedeček uplatňuje pre neho typickú farebnosť s využitím základnej bielej farby s červenými detailami – verziu trička s červeno-bielou potlačou nájdeš tu →

→ Pozri všetky výrobky s architektonickými dielami Vladimíra Dedečka.

S
M
L
XL
XXL
Vymazať
Kategórie: , Tagy: ,

Čierne pánske tričko so zobrazením budovy Krajskej politickej školy zo 70. rokov. Autorom projektu bol architekt Vladimír Dedeček. Tričko je vyrobené zo 100% bavlny vyššej gramáže 190g/m². Materiál je jemný, príjemný na dotyk, vhodné na každodenné nosenie. Profesionálna potlač vysokej kvality s dlhou životnosťou. Možné prať na 60 °C. Odporúčané pranie na 30 °C. Posielané v ručne maľovaných krabičkách akrylovými farbami.

Farba trička

Čierna

Farba potlače

Biela

Materiál

100% bavlna

Potlač

Professional Flex Technology

Starostlivosť

Pranie do 60 °C | Nečistiť chemicky | Nebieliť | Sušička: nie | Nežehliť potlač